Seminarai

Sielos formulė (astrologija) – ką turėtume sužinoti apie save

Vieta – Vilnius. Data – 2020.02.22

Sielos formulė – astrologinis bei psichologinis metodas, kuris atskleidžia optimalų žmogaus tobulėjimo kelią ir įgimtą potencialą. Anot astrologų, Sielos formulė – tai dispozitorių grandinėlė (planetos, kurios valdo Zodiako ženklus), nurodanti planetų padėtį danguje žmogaus gimimo metu.

Praktinio seminaro metu astrologiją, numerologiją ir chiromantiją praktikuojantis Ruslanas Valeiša, kuris Rusijoje mokėsi pas Didžiuoju mokytoju vadinamą Maskvos astrologų akademijos narį, dėstytoją, astrologą bei rašytoją Aleksandrą Astrogorą, papasakos apie jūsų įgimtas duotybes ir ryškiausias savybes.
Pagal Sielos formulę visiems seminaro dalyviams, remdamasis gimimo data, R.Valeiša papasakos jūsų charakteristiką, pateiks rekomendaciją ir įžvalgas į ką reikėtų atkreipti dėmesį, atsižvelgti savo gyvenimo kelyje.
„Kiekvienas žmogus yra unikalus ir turi milžinišką potencialą, jis gali savo gyvenimą sukurti tokį, kokio trokšta“ – neabejoja daugiau nei 10 metų ezoterinius mokslus praktikuojantis R.Valeiša. Vilniaus universitete jis apsigynė magistro laipsnį ir turi geologo specialybę, kuri pradėjo praplėsti žinias ezoterikos moksluose. „Vienas pagrindinių mano uždavinių padėti žmogui susivokti savyje ir išmokti koreguoti savo mintis. Mintis – vienintelė varomoji jėga, kurios dėka žmogus sėkmingai juda pirmyn. Ir kai teisingai pasirenkame ir koreguojame mintis, mūsų gyvenime vyksta teisingos ir pozityvios permainos“.

Ruslan Valeiša dalyvauja žiniasklaidoje „Moteris“, „Raktas“, „lrytas“ ir „Delfi“: http://7era.lt/straipsniai

Seminaro metu (truks apie tris valandas) Ruslanas išdėstys formulės sandarą ir planetų reikšmes formulės centre – tai Saulė, Mėnulis, Merkurijus, Venera, Marsas, Jupiteris, Saturnas, Uranas, Neptūnas ir Plutonas.
Formulės centras (Aš) – tai pati svarbiausia ir reikšmingiausia informacija apie žmogų. Tai – pagrindinis žmogaus pamatas. Jeigu žmogus gyvens pagal savo formulės centrą (tai kas jam duota nuo Gamtos), jis galės pilnai save realizuoti, surasti savo pašaukimą, būti savimi ir patirti gyvenimo džiaugsmą ir laimę.

KIEKVIENAM seminaro dalyviui bus sudaryta jo asmeninė Sielos formulė! Jos sudarymui būtina žinoti gimimo datą (dar rekomenduotina laiką ir vietą). Astrologijos žinios nėra būtinos.

Seminaro trukmė: apie 3 val.

Seminaro vieta: Vilnius, Žalgirio g. 88 (Žalgirio verslo centras), V aukštas, 506 auditorija.
El. paštas: septinta.era@gmail.com, ruslanvaleisa@gmail.com

Kontaktinis telefonas: 8 604 49 575, 8 677 36 179, 8 634 06 231

Praktinio seminaro kaina – 20 Eur
Kaina likus savaitei iki seminaro dienos – 30 Eur
Kaina seminaro dieną – 35 Eur
Bilietą įsigyti galite čia: https://bit.ly/2RNW2LS

 


 

Chiromantija – pagrindinės delno linijos ir jose užkoduota informacija.

Vieta – Vilnius. Data – 2019.10.03

 

Kalbėsimės apie pagrindines delno linijas (gyvenimo, širdies, galvos ir likimo liniją) ir jose užkoduota informacija. Ką reiškia, jei sutinkama linija yra gili ar paviršinė, tiesi ar lenkta, banguota ar defektuota? O linijos gyvenimo eigoje ar gali keistis? Sudalyvaukite šiame seminare ir gaukite atsakymą į Jums rūpimus klausimus!

Ruslan Valeiša – daugiau kaip 10 m. praktikuoja ezoterinius mokslus. Vilniaus universitete jis apsigynė magistro laipsnį ir turi geologo specialybę. 2017 m. ezoterinių mokslų centre „Du Pasauliai“ R. Valeiša baigė ezoterinių mokslų daktarės Astos Svirkienės vedamus chirologijos I ir II kursus. 2018 m. Rusijos astrologijos mokykloje „Volchvi“ R. Valeiša baigė A. A. Astrogoro vedamus chiromantijos, klasikinės astrologijos ir naujos kosminės psichologijos „Sielos formulė“ kursus. Dalyvavo žymaus vedų chiromanto K. Pilipišino ir chiromantės M. Tichonovos mokymuose ir kt. Dalyvauja žiniasklaidoje: „Moteris“, „Raktas“, „lrytas“ ir „Delfi“.

Seminaro trukmė: 2 val.

Seminaro vieta: Vilnius, Žalgirio g. 88 (Žalgirio verslo centras), V aukštas, 506 auditorija.

Facebook puslapis: https://www.facebook.com/Ruslan-Valeiša
Kontaktinis telefonas: 8 604 49 575

Praktinio seminaro kaina – 15 Eur
Kaina likus savaitei iki seminaro dienos – 20 Eur
Kaina seminaro diena – 25 Eur
Bilietą įsigyti galite čia: https://bit.ly/2kGCXyw

 


 

Chiromantija – pagrindinės delno linijos ir jose užkoduota informacija.

Vieta – Marijampolė. Data – 2019.08.24

 

Mielieji, turime Jums džiugią naujieną, jog į Marijampolę atvyksta chirologas, astrologas ir numerologas Ruslan Valeiša!

Kai kurie jau esate susipažinę su Ruslanu „Laimės namuose“ seminare apie Numerologiją, o dabar jis atvyksta pasidalinti savo sukauptomis žiniomis apie unikalias mūsų delnų linijas. Tai bus praktinis seminaras, sudarytas iš II dalių.

I seminaro dalis. Chiromantija – pagrindinės delno linijos ir jose užkoduota informacija.

Kokia informacija neša gyvenimo, širdies, galvos ir likimo liniją? Ką reiškia, jei sutinkama linija yra gili ar paviršinė, tiesi ar lenkta, banguota ar defektuota? O linijos gyvenimo eigoje ar gali keistis?

II seminaro dalis. Chiromantija – klausimų ir atsakymų valanda. Čia galėsite užduoti lektoriui Jums rūpimą klausimą apie delnus.

Pirmą kartą chiromantija buvo paminėta Senovės Indijoje. Kadangi delnuose atsispindi detali ir patikima informacija apie žmogų, praktikuojantiems chiromantams delnai yra puiki priemonė, kuri skirta žmogaus asmenybei atskleisti ir suprasti, tiek jo vidiniam, tiek išoriniam pasaulio savitumui pajausti, ryšiui su jo paties likimu nustatyti. Neįtikėtina, bet kiekvieno žmogaus delnų linijos yra visiškai unikalios (netgi dvynių delnų linijos nesutampa), o tai, savo ruožtu, teikia delnams, kaip asmens tyrinėjimo priemonei, didžiulį informatyvumą.

Seminaro kaina – 20 Eur. Trukmė 3 val. (Į kainą įskaičiuotos ir “Laimės namų„ vegetarinės vaišės).

Registruokitės jau dabar tel. 863616433 arba el.p.: info@laimesnamai.lt

Sudalyvaukite šiame seminare ir gaukite atsakymą į Jums rūpimus klausimus! Palydėkime vasarą su džiaugsminga žinia į priekį – „Štai koks aš, ir dabar žinau, kad galiu!!!“ 😉

Tiesiogine nuoroda į seminarą: https://bit.ly/2GRvULm

 


 

Sielos formulė: ką turėtume sužinoti apie save (I ir II dalis).

Vieta – Kaunas. Data – 2019.08.18.

 

Sielos formulė – astrologinis bei psichologinis metodas, kuris atskleidžia optimalų žmogaus tobulėjimo kelią ir įgimtą potencialą.

Anot astrologų, Sielos formulė – tai dispozitorių grandinėlė (planetos, kurios valdo Zodiako ženklus), nurodanti planetų padėtį danguje žmogaus gimimo metu.

Pagal Sielos formulę visiems seminaro dalyviams, remdamasis gimimo data, R.Valeiša papasakos jūsų charakteristiką, pateiks rekomendaciją ir įžvalgas į ką reikėtų atkreipti atsižvelgti savo gyvenimo kelyje.

I seminaro dalyje (truks apie tris valandas) Ruslanas papasakos formulės sandarą ir apie planetų reikšmes formulės centre – tai Saulė, Mėnulis, Merkurijus, Venera, Marsas, Jupiteris, Saturnas, Uranas, Neptūnas ir Plutonas.

Formulės centras () – tai pati svarbiausia ir reikšmingiausia informacija apie žmogų. Tai – pagrindinis žmogaus pamatas. Jeigu žmogus gyvens pagal savo formulės centrą (tai kas jam duota nuo Gamtos), jis galės pilnai save realizuoti, surasti savo pašaukimą, būti savimi ir patirti gyvenimo džiaugsmą ir laimę.

II seminaro dalyje (taip pat truks apie tris valandas) Ruslanas papasakos apie orbitų reikšmes (tai kas yra už formulės centro ribos). Tai – Merkurijus, Venera, Marsas, Jupiteris, Saturnas, Uranas, Neptūnas ir Plutonas.

Orbitos (Kiti) parodo-diktuoja žmogaus vaidmenį kuriant santykius su kitais – tai yra mūsų partnerį, mylimąjį, tėvus, darbdavį ar darbuotoją. Be to orbitos gali parodyti – kokius draugus linkęs turėti žmogus arba su kokiu žmogumi jis bus linkės kurti asmeninius santykius.

KIEKVIENAM seminaro dalyviui bus sudaryta jo asmeninė Sielos formulė! Jos sudarymui būtina žinoti gimimo datą (rekomenduotina ir valandą) ir vietą. Astrologijos žinios nėra būtinos.

Programa: I dalis nuo 10.30 iki 13.30. Pertrauka 13.30-14. II dalis 14-17 val.

KАDA? Rugpjūčio 18 d. nuo 10.30 val.

KUR? Kaunas, Ulos Namai, Gedimino 34 (Nuo “Kamelijos” vaistines einant link Soboro pirmos durys, antras aukštas, durys į dešinę).

Padėka už kiekvieną seminaro Sielos formulė dalį – po 30 eurų, poroms, šeimoms su vaikais – 25. Padėka už abi dalis – 50.

Savo tikslią gimimo datą (ir valandą), vietą, vardą, atsiųskite elektroniniu paštu: ruslanvaleisa@gmail.com. Kartais, jei nežinote tikslios gimimo datos, valanda neturi įtakos. Apie tai rašykite astrologui nurodytu el. paštu.

Informacija ir registracija tel. 8-604-49575.

Tiesiogine nuoroda į seminarą: https://bit.ly/2GU2H2t