Astrologijos-Chirologijos kursai

 

Astrologijos – „Sielos formulės“ kursai Vilniuje ir Kaune

Pradžia:  2020 m. spalio 11 diena.

Lektorius: Ruslan Valeiša – chirologas, astrologas ir numerologas.

Trukmė:  Apie 3 mėnesiai (16 užsiėmimų). Užsiėmimai vyks Vilniuje ir Kaune kas antrą savaitę, sekmadieniais po 2 užsiėmimus per dieną (apie 4 val.).

KainaVieno užsiėmimo kaina 30 eurų (užsiregistravusiems iki rugsėjo 1 dienos ir mokant avansą 50 eurų, kursas kainuos 400 eurų).

Apmokėjimas grynais arba bankiniu pavedimu: http://7era.lt/rekvizitai/

Temos: Įžanga ir susipažinimas su „Sielos formule“. Jos centras ir orbitos, planetų išsidėstymas kosmogramoje (balų sistema), retrogradinių planetų samprata. Direktinių ir retrogradinių planetų (centre, orbitoje ir poilsio zonoje) nuodugni analizė – Saulė, Mėnulis, Merkurijus, Venera, Marsas, Jupiteris, Saturnas, Uranas, Neptūnas ir Plutonas. Fiktyviniai taškai ir jų analizė (karminis mazgas, Chironas, Juodasis ir Baltasis Mėnuliai). Suderinamumas pagal „Sielos formulę“, tranzitinė formulė ir sėkmės formulė. Jūsų kosminis laikas (7 metų ciklas), „vakuumo“ periodas.

„Sielos formulė“ – astrologinis bei psichologinis metodas, kuris atskleidžia optimalų žmogaus tobulėjimo kelią ir įgimtą potencialą. Anot astrologų, „Sielos formulė“ – tai dispozitorių grandinėlė (planetos, kurios valdo Zodiako ženklus), nurodanti planetų padėtį danguje žmogaus gimimo metu.

„Sielos formulės“ centras (Aš) – tai pati svarbiausia ir reikšmingiausia informacija apie žmogų. Tai pagrindinis žmogaus pamatas. Orbitos (Kiti – tai kas yra už formulės centro ribos) parodo ir diktuoja žmogaus vaidmenį kuriant santykius su kitais – mūsų partnerį, mylimąjį, tėvus, darbdavį ar darbuotoją. Orbitos parodo kokius draugus žmogus linkęs turėti arba su kokiu žmogumi jis bus linkęs kurti asmeninius santykius.

Išklausęs kursus klausytojas sugebės giliau pažinti save ir kitus, geriau suvoks savo ir kitų problemas ar kasdienes situacijas, sugebės jas išspręsti ir rasti tinkamą sprendimą. Kursas padės į gyvenimą pažvelgti filosofiškai, atsakys į klausimus kaip galima gyventi ir mėgautis juo nepastebint gyvenimo kliūčių ir sunkumų.

Išankstinės astrologinės žinios nebūtinos. SĖKMINGAI IŠKLAUSIUS KURSUS BUS IŠDUOTI SERTIFIKATAI.

Registracija ir papildoma informacijatel. nr. +37060449575 arba el. paštu: ruslanvaleisa@gmail.com

Astrologijos kursai galimi ir kituose Lietuvos miestuose.

Papildoma informacija:  Išklausiusiems kursus ar jau turinčius žinių apie „Sielos formulę“, kviečiu giliau susipažinti su „Sielos formule“ ir klasikine astrologija. Papildomi kursai padės įgilinti savo žinias, įgyti papildomas technikas ir jas apjungti.

Kitos temos: kosmogramos ir „Sielos formulės“ kūrimas (dispositorių grandinėlė) remiantis efemeridžių lentelėmis. Įžanga ir susipažinimas su klasikine astrologija, horoskopų rūšys. Zodiako ženklai, stichijos, kryžiai, pusrutuliai, kvadrantai, IN-YAN-DEN Zodiako zonos, dieniniai ir naktiniai Valdovai. Būstų (12 namų) samprata. Mažoriniai ir minoriniai aspektai. Planetos būste (namas) ir Zodiako ženkle. Planetų stiprumas (buveinė, egzaltacija, kritimas, išvarymas). Fiktyvūs taškai (karminis mazgas, Chironas, „fortūnos parsas“, Juodasis ir Baltasis Mėnulis). Aspektų konfigūracijos. Įjungti ženklai būste „šachta“. Džonsono figūros. Nejudančios žvaigždės. Valdovo būstai. Mago žvaigždė. Zodiako numerologija. Prognozė pagal gyvenimo (7 metai) ir mirties (9 metai) taškus. Tranzitai. Progresijos. Sinastrinė astrologija. Kompozicija.

A.A.Astrogoro atsiliepimas apie Ruslan Valeiša, nuoroda: https://bit.ly/2Lpmf3z

 


 

Chirologijos kursai Vilniuje ir Kaune

Pradžia:  2020 m.  spalio 10 diena.

Lektorius Ruslan Valeiša – chirologas, astrologas ir numerologas.

Trukmė Apie 8 mėnesiai (apie 32 užsiėmimai). Užsiėmimai vyks Vilniuje ir Kaune, vieną kartą per savaitę (apie 2 val.) arba 2 kartus per mėnesį (šeštadieniais, arba sekmadieniais ir yra derinamos su grupe) apie 4 val.

Kaina:  Vieno užsiėmimo kaina 30 eurų (užsiregistravusiems iki rugsėjo 1 dienos ir mokant avansą 50 eurų, kursas kainuos 800 eurų)

Temos Istorija, rankų tipai, chirognomija, delno tipologija, pirštai, nykštys, nagai, dermatoglifika (pirštų antspaudai), delno reljefas, ženklų charakteristika, ženklai ant „kalvų“, linijos delne. Pagrindinės delno linijos (gyvenimo, galvos, širdies ir likimo). Antraeilės linijos (Merkurijaus, Apolono, įtakos, vedybų). Ženklai ant linijų. Papildomos linijos (žiedai, Veneros juosta, intuicijos, baimės, apyrankės linijos). Pagrindiniai delno atspaudų raštai, mistiniai ženklai, linijų ir „kalvų“ laiko datavimas ir kt.

Chiromantija ir chirologija:  Šiandien chiromantija daugiau pereina į chirologijos mokslą, kuris tyrinėja žmogaus delnus (linijas, pirštų formą, reljefą ir t.t.). Atskleidžia žmogaus vidinį ir išorinį pasaulį. Pirmą kartą chiromantija buvo paminėta Senovės Indijoje. Kadangi delnuose atsispindi detali ir patikima informacija apie žmogų, praktikuojantiems chiromantams delnai yra pagrindinė priemonė atskleisti ir suprasti žmogaus asmenybę: jo vidinį, išorinį pasaulius, savitumą ir individualumą, ryšį su jo paties likimu. Neįtikėtina, bet kiekvieno žmogaus delnų linijos absoliučiai unikalios – net dvynių delnų linijos skiriasi. Todėl, delnai kaip asmens tyrinėjimo priemonė yra labai reikšminga, nes teikia didžiulį informatyvumą.

Registracija ir papildoma informacijatel. nr.+37060449575 arba el. paštu ruslanvaleisa@gmail.com

Chirologijos kursai galimi ir kituose Lietuvos miestuose.

A.A.Astrogoro atsiliepimas apie Ruslan Valeiša, nuoroda: https://bit.ly/2Lpmf3z